اسکولاري: نيمار به بازي برزيل - آلمان نمي‌رسد

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

به دنبال پیروزی 2 بر یک تیم ملی برزیل مقابل کلمبیا در دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014، لوئیز فلیپه اسکولاری اعلام کرد که مصدومیت نیمار شدیدتر از آن چیزی است که به نظر می‌رسید و ستاره خط حمله بارسلونا بازی بعدی میزبان جام جهانی را از دست خواهد داد.

نیمار در دقایق پایانی بازی با خطایی از سوی کامیلو سونیگا، مدافع کلمبیا نقش بر زمین شد و میدان را ترک کرد. او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد تا مشخص شود که وضعیتش چندان تعریفی ندارد.

اسکولاری هم در کنفرانس خبری پایان بازی این موضوع را تأیید کرد. او با انتقاد از داور بازی به خاطر خودداری از نشان دادن کارت به سونیگا گفت: بازیکن کلمبیا به خاطر خطایی که روی نیمار انجام داد اخطار نگرفت اما تیاگو سیلوا به خاطر سد کردن مسیر حرکت دروازه‌بان حریف کارت زرد گرفت.

اسکولاری که در بازی بعدی کاپیتان تیمش را به دلیل دو کارته شدن در اختیار نخواهد داشت، اعلام کرد که به احتمال فراوان نیمار هم مانند سیلوا بازی برابر آلمان را از دست می‌دهد.

وی افزود: نیمار در بیمارستان است و درد فراوانی در ناحیه قفسه سینه‌اش احساس می‌کند. او با چشمانی گریان زمین بازی را ترک کرد. آماده شدن او برای بازی برابر آلمان بسیار سخت است و بعید به نظر می‌رسد که بتواند در آن بازی حضور داشته باشد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه