سعید تهرانی از ساخته نشدن فیلم سینمایی «گنج قارون» دلخور است.


او درباره فعالیت های جدید خود گفت: فیلم سینمایی «چرخه گردون» را که حالت بازسازی از فیلم قدیمی دارد آماده پخش دارم. وقتی فیلم «سربلند» پخش شد من نظرسنجی های زیادی دریافت کردم و تصمیم گرفتم که فیلم سینمایی «گنج قارون» را به توجه به نظارت وزارت فرهگ و ارشاد اسلامی بازسازی کنم، اما متاسفانه با مساله های زیادی رو به رو شدم. زمانی که از ما درخواست
پول برای خانه سینما می کنند ما باید دور هم جمع شویم، اما در مکان های دیگر کاری با ما ندارند.

 من از قبل به صورت تجربی وارد این حرفه شدم و مهندسی تکنولوژی دارم نمیدانم چرا با این مخالفت ها برخورد کردم. تصمیم داشتم «گنج قارون» را با توجه به ورزش و نگاه های انسانی بسازم که متاسفانه برخوردهای زیادی مانع این کار شد. سینمای ما حرکت خودش را بعد از انقلاب شروع کرد و الان از بیشتر فیلم های قدیمی که در فرهنگسراها در حال اجرا است ما بی خبریم و موقع اتمام پخش آن تازه به اکرانش در فرهنگسراها پی می بریم.

«گنج قارون» داستان خوبی داشت و احساس کردم که اگر با توجه به محتوای امروزی بازسازی شود قطعا از مخاطبان زیادی برخوردار خواهد بود. اوادامه داد: به من گفتند که برای گرفتن مجوز این فیلم باید اسم آن تغییر کند، اما به هیچ عنوان راضی نبودم و آن را تایید نکردم. مگر ما میخواهیم بر سر مردم عزیز کلاه بزرگی بگذاریم که اسم آن را تغییر بدهیم. بینندگان به عشق اسم این فیلم به سینماها می ایند تا لذت کافی را از داستان و اسمش ببرند.

 تهرانی درباره بازی اش در فیلم سینمایی «دختران انتظار» توضیح داد: این فیلم مرداد امسال در کیش به حمایت پدیده ساخته شد و در این کار نقش اصلی را من در دو مقطع بازی می کنم. با اینکه گریم های خیلی سختی داشتم، اما تجربه بسیار خوبی برایم حضور در این پروژه بود. «دختران انتظار» مراحل تدوین را سپری می کند و از زمان پخشش اطلاعی ندارم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه