ایتالیا در خانه مغلوب فرانسه شد - لهستان و روسیه صدرنشین شدند

به گزارش جوان ایرانی، دور مقدماتی رقابتهای والیبال قهرمانی اروپا به پایان رسید و تیم‌های بلغارستان، فرانسه، لهستان و روسیه با برتری برابر حریفان خود در آخرین بازی دور گروهی صدرنشین شدند.

در حساس‌ترین بازی مرحله گروهی تیم‌های ملی ایتالیا و فرانسه در شهر تورین به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم فرانسه با حساب ۳ بر ۲ میزبان خود را شکست داد تا در صدر جدول گروه B قرار گیرد.

در این بازی که مقابل هشت هزار و ۲۰۰ تماشاچی برگزار شد و ۱۲۷ دقیقه به طور انجامید فرانسه با درخشش اروین انگاپت، ارزشمندترین بازیکن لیگ جهانی برابر ایتالیا به بردی ارزشمند دست یافت. انگاپت علاوره بر اینکه با ۲۱ امتیاز بعنوان امتیازآورترین بازیکن این بازی معرفی شد عنوان بهترین دریافت کننده را هم به خود اختصاص داد.

بدین ترتیب در مرحله دوم این رقابتها بلژیک و آلمان به مصاف هم می‌روند تا برنده این بازی حریف بلغارستان شود. برنده جدال صربستان با استونی نیز به مصاف فرانسه می‌رود. هلند و اسلوونی نیز با یکدیگر پیکار می‌کنند تا برنده این بازی به مصاف لهستان برود و بالاخره اینکه ایتالیا باید با فنلاند پیکار کند تا با عبور از سد این تیم در مرحله حذفی به مصاف روسیه برود.

نتایج دیدارهای یکشنبه شب به شرح زیر است:
گروه A:
* آلمان ۳ - جمهوری چک صفر
* بلغارستان ۳ - هلند ۲

گروه B:
* استونی ۳ - کرواسی صفر
* فرانسه ۳ - ایتالیا ۲

گروه C:
* بلژیک ۳ - اسلوونی یک
* بلاروسی صفر - لهستان ۳

گروه D:
* فنلاند ۳ - اسلواکی صفر
* صربستان یک - روسیه ۳

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه