بودجه تیم والیبال جواهری گنبد یک میلیارد تومان است

رمضان جواهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در این فصل تصمیم گرفتیم از بازیکنان بومی استفاده کنیم و هدفمان بقا در لیگ برتر والیبال است.

وی افزود: پس از اینکه حضور تیم مهرام قزوین در لیگ برتر والیبال منتفی شد، به احتمال زیاد رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر، بازیکنان گنبدی تیم ملی نوجوانان به ما اضافه خواهند شد و سلیم چپرلی نیز پس از جدایی فرهاد نفرزاده از سایپا، به گنبد برگشته و مذاکراتی با وی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: یقینا با جذب این سه بازیکن بومی و جوان، وضعیت تیم ما بهتر خواهد شد و اگر این بازیکنان دو سال کنار هم بازی کنند، آینده والیبال گنبد تضمین خواهد شد و در فصل های بعدی می توانیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم.

مدیرعامل تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد تصریح کرد: در فصل های گذشته پول های کلانی به بازیکنان غیربومی دادیم که کارایی لازم را نداشتند، اما در فصل پیش رو سعی کردیم بیشتر از بازیکنان بومی استفاده کنیم تا در کنار کاهش هزینه ها، با غیرت و تعصب بیشتری بازی کنند.

هیچ امتیازی از بخش دولتی نگرفتم

جواهری با بیان اینکه طی پنج فصل گذشته نزدیک به هفت میلیارد تومان برای والیبال گنبد هزینه کرده است، خاطرنشان کرد: هدف من از تیمداری، خدمت به جوانان این منطقه است و در این سال ها هیچ امتیازی از بخش دولتی دریافت نکردم

وی یادآور شد: امیدوارم در فصل پیش رو، رسانه ها و تماشاگران از تیم جواهری گنبد حمایت کنند و از بازیکنان بومی و جوان این تیم، انتظار منطقی داشته باشند.

فصل جدید رقابت های والیبال لیگ برتر باشگاه های کشور با حضور ۱۲ تیم در یک گروه مقدماتی برگزار می شود که در نهایت هشت تیم برتر راهی پلی آف خواهند شد.

بر اساس برنامه در هفته نخست این مسابقات، چهارشنبه ۲۹ مهر راس ساعت ۱۷، تیم بازرگانی جواهری گنبد در سالن المپیک پذیرای تیم ثامن الحجج خراسان خواهد بود.

در سایر دیدارها شهرداری ارومیه با بانک سرمایه، پیکان تهران با آلومینیوم هرمزگان، شهرداری تبریز با سایپا تهران، کاله مازندران با گوهر کویر زاهدان و آرمان اردکان با متین ورامین رو به رو می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه