تاریخ شروع لیگ فوتسال تغییر نمی‌کند - اعلام میزان مبلغ ورودی لیگ

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش فوتبال و فوتسال:

تاریخ شروع لیگ فوتسال تغییر نمی‌کند - اعلام میزان مبلغ ورودی لیگ - تصویر 1

سید رضا افتخاری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره درخواست تعداد زیادی از تیم‌ها برای تغییر تاریخ شروع لیگ برتر فوتسال با بیان مطلب فوق اظهار کرد: در جلسه قرعه کشی تعدادی از تیم‌ها تاکید داشتند که تاریخ شروع لیگ (16) مردادماه به تعویق بیفتد. نظر آنها این بود که نمی‌توانند تا یک ماه دیگر تیمشان را آماده کنند ولی کمیته فوتسال روی تصمیم خود قاطعانه ایستاده و تاریخ مسابقات تغییر نمی‌کند.

وی افزود: ما از 16 مرداد لیگ را شروع می‌کنیم. هر تیمی بخواهد تا آن موقع آماده می‌شود. ضمن اینکه ما امسال برنامه فشرده‌ای را در پیش خواهیم داشت چرا که تیم ملی باید در چند تورنمنت بین المللی حاضر شود و همین مسئله هم ایجاب می‌کند که لیگ را در زمان تعیین شده آغاز کنیم.

رئیس کمیته فوتسال همچنین به گلایه بعضی از تیم‌ها نسبت به مبلغ بالای ورودی لیگ اشاره کرد و گفت: مبلغ ورودی لیگ امسال 30 میلیون تومان است. البته بع��ی از تیم‌ها خواستند این مبلغ کمتر شود که باید این درخواست را در جلسه هیات رئیسه فوتسال مطرح کنیم. در صورت موافقت این درخواست در هیات رئیسه، میزان ورودی تیم‌ها کاهش خواهد یافت.

افتخاری تاکید کرد: قطعا هر تیمی که مبلغ ورودی را پرداخت نکند و تسویه حساب‌های مالی را پیش از شروع لیگ نداشته باشد، قطعا اجازه حضور در مسابقات را ندارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه