تمجید سرمربی تیم ملی بسکتبال لهستان از بازیکنان ایران

تمجید سرمربی تیم ملی بسکتبال لهستان از بازیکنان ایران - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، دیدار تیم‌های ملی بسکتبال ایران و لهستان در چارچوب روز سوم و پایانی تورنمنت کاپ توران لهستان بامداد امروز دوشنبه با پیروزی 83 بر 70 لهستان به پایان رسید. تیم ملی بسکتبال با کسب این پیروزی قهرمانی تورنمنت سه روزه‌ای که میزبانی آن را بر عهده داشت را از آن خود کرد.

"مایک تایلور"، سرمربی تیم ملی بسکتبال لهستان پس از پایان تورنمنت کاپ توران گفت: از اینکه توانستیم در این تورنمنت چهار جانبه بالاتر از دیگر تیم‌های شرکت کننده قرار گرفته و قهرمان شویم، می‌بالم. خوشحالم که در این تورنمنت شرکت کردیم چون از آن برای آماده‌سازی جهت حضور در مسابقات آینده استفاده کردیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال لهستان همچنین در مورد تیم ایران تصریح کرد: برای تیم ایران احترام زیادی قائل هستم. این تیم بازیکنان بزرگی دارد.

به گزارش مهر، آدام واژینسکی" هم که در در تورنمنت بین‌المللی لهستان به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد نیز اظهارداشت: تجربه خوبی بود، ما می‌خواستیم اعتماد به نفس بیشتر و بهتری پیش از حضور در مسابقات مهم آتی به دست بیاویم. فکر می‌کنم برای حضور در مسابقات بهترین تصمیم را گرفتیم.

وی همچنین از عمکلرد هم تیمی‌هایش در تیم ملی لهستان تقدیر کرد و گفت: ما بازیکنانی داریم که می‌توانند بجنگند. آنها در دفاع و حمله بهترین عملکرد را داشتند. الان هم زمان استراحت ما است تا برای بازی‌های آینده آماده شویم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه