«تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی از همین چهارشنبه 11 آذر ماه جایگزین فیلم «آتش بس2 » در سرگروه سینمایی «فرهنگ» قرار می‌گیرد.


فیلم‌سینمایی « تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی از 11 آذر ماه در سینماهای ایران به نمایش درمی‌آید.
این فیلم اولین فیلم بلند آزیتا موگویی است که در پاییز و زمستان گذشته با تهیه‌کنندگی محمد حسن نجم ساخته شده است، این فیلم در جشنواره سی ویکم از سوی داوران این فستیوال هنری، نامزد دریافت بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه شد.

«تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی از همین چهارشنبه 11 آذر ماه جایگزین فیلم «آتش بس2 » در سرگروه سینمایی «فرهنگ» قرار می‌گیرد.

این فیلم داستان زندگی مردی به نام «قاسم» است. مردی که برای جبران غرور از دست رفته‌اش تصمیم عجیبی می‌گیرد. حبیب نگرانش ،زینب مردد و موسی سرگردان و پژما بی‌خبر از همه است اما اتفاق عجیبی در پیش است.

بازیگران این فیلم : مهدی هاشمی ، بهرام رادان ، حسین یاری ، رویا نونهالی ، پانته آ بهرام ، پیام دهکردی ، پژمان هادوی و امید روحانی هستند.

از دیگر عوامل این اثر سینمایی می‌توان از نویسنده فیلمنامه : «رضا کریمی» که بر اساس طرحی از «آزیتا موگویی» فیلمنامه را نگاشته است، بازنویسی فیلمنامه : «خشایار الوند» و «مهدی سجاده چی» ، مدیر فیلمبرداری :«هومن بهمنش» ، تدوین : «محمدرضا مویینی» ،موسیقی: «آریا عظیم نژاد »، طراح گریم: «سودابه خسروی» ، طراح صحنه و لباس: «کامیاب امین عشایری» و تهیه‌کننده‌ی اجرایی و سرپرست تولید: «پژمان هادوی » نام برد.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : isna.ir
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه