خاکپور ما را غافلگیر کرد - فرهاد مجیدی در تمام جلسات حضور ندارد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

مرتضی محصص در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره قهرمانی تیم فوتبال امید در مسابقات غرب آسیا با بیان مطلب فوق اظهار کرد: این قهرمانی می‌تواند اعتماد به نفس را به تیم فوتبال امید برگرداند و شرایط روحی این تیم را عوض کند. فراموش نکنیم این کمیته فنی بود که محمد خاکپور را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کرد.

وی افزود: البته وینگادا هم انتخاب کمیته فنی بود. وینگادا مربی بزرگی بود ولی نتوانست با این بازیکنان نتایج خوبی بگیرد. در هر صورت الان خاکپور نتایج بسیار خوبی با تیم امید گرفته و امیدواریم این روند ادامه یابد.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره استعفای محمد خاکپور از سرمربیگری تیم امید و واکنش این کمیته به تصمیم وی، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم دلیل استعفای خاکپور چه بوده است. این حق شخصی یک سرمربی است که نمی‌توان آن را از او گرفت. من روز جمعه از مالزی به ایران برگشتم و هنوز فرصتی برای صحبت با بقیه دوستان نداشتم. تلاش ما این است تا هر چه زودتر جلسه‌ای تشکیل بدهیم و این موضوع را بررسی کنیم.

محصص ادامه داد: امیدوارم مشکلات خاکپور رفع شود. ما دوست داریم با این مربی به کارمان ادامه دهیم. این باید بررسی شود که چرا خاکپور یکباره تصمیم گرفت از سرمربیگری تیم امید کنار برود. این تصمیم همه ما را غافلگیر کرد.

وی درباره اینکه محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم امید اعلام کرده بود خاکپور از حبیب کاشانی گله مند است، یادآور شد: الان فرصتی است که تیم امید بعد از ۴۰ سال می‌تواند به المپیک برود. رسیدن به این هدف صرفا با هماهنگی و همدلی بیشتر به دست می‌آید. معتقدم با گلایه کردن به هیچ جا نمی‌رسیم به خصوص الان که تیم قهرمان غرب آسیا شده است و تمام حریفان حساب ویژه ای روی ایران باز می کنند.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال همچنین درباره تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر ژاپن در دیدار تدارکاتی اظهار کرد: من این بازی را ندیدم ولی نتیجه برای تیم ملی ایران خوب بود. البته اگر بخواهیم به نتیجه فکر کنیم اشتباه بزرگی را متوجه شده ایم. در چنین مسابقاتی باید ببینیم که چه استفاده ای برده ایم. باید ببینیم آیا بازیکنان جوان ما مقابل ستارگان بزرگ ژاپن که در لیگ های اروپایی بازی می‌کنند، محک خورده اند یا نه.

محصص ادامه داد: باید به کارلوس کی روش تبریک بگویم. الان نتیجه برای تیم ملی مهم نیست، مهم این است که بازیکنان جوان تیم ملی مثل سردار آزمون، سعید عزت‌اللهی، مهدی طارمی و علیرضا حقیقی در بازی های تدارکاتی تحت فشار بیشتری قرار بگیرند و با تجربه شوند. رفتن به جام جهانی کار بسیار سختی است. امیدوارم بازی های دوستانه، ملاکی برای کار مفید کادر فنی تیم ملی نباشد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره برگزاری جلسات کمیته فنی در غیاب اعضایی مثل فرهاد مجیدی گفت: یکی از دلایلی که مجیدی را به عنوان عضو کمیته فنی انتخاب کردیم، این بود که به هیچ تیمی نزدیک نبود و پست و سمتی نداشت. فرهاد چندین سال خارج از ایران بازی کرده بود و سابقه کار با مربیان بزرگی را دارد، با این حال به صورت مستمر در جلسات کمیته فنی حضور ندارد.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در کمیته فنی یکسری اعضا اصلی و یکسری فرعی هستند. اعضای فرعی همیشه نمی‌توانند در جلسات باشند ولی از طریق تکنولوژی و اینترنت می‌توانیم مدام با آنها در ارتباط باشیم. به جز من و فرهاد مجیدی، جلال طالبی، محمود یاوری، محمد احسانی، فریدون معینی و خبیری عضو کمیته فنی هستند. حتی مربیان تیم‌های ملی مثل کارلوس کی‌روش و محمد خاکپور هم از اعضای کمیته فنی هستند که منتظریم تا در اولین فرصت آنها را به جلسه دعوت کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه