تاکنون به این حرفه فکر نکرده بودم. شاید به دلیل این که به واسطه پدرم با این حرفه و سختی‌های آن آشنا هستم


مریم هاشم‌پور(دختر جمشید هاشم پور) ، مجری برنامه تلویزیونی «با‌ اجازه» درباره علت حضورش در این برنامه گفت: دوستان وکیلی دارم که وقتی خانم بهبودی، تهیه‌کننده برنامه به دنبال فردی برای اجرای «با اجازه» بودند، مرا به ایشان معرفی کردند و بعد از صحبت‌هایی که صورت گرفت، ایشان پذیرفتند که من به عنوان مجری در این برنامه حضور داشته باشم.
 
وی در پاسخ به این که آیا تاکنون تمایل به تجربه حرفه بازیگری داشته است یا نه؟ ادامه داد: تاکنون به این حرفه فکر نکرده بودم. شاید به دلیل این که به واسطه پدرم با این حرفه و سختی‌های آن آشنا هستم و در زندگی شخصی آن را درک کرده‌ام اما اجرای این برنامه را به دلیل این که با رشته و حرفه خودم مناسبت داشت، پذیرفتم.

هاشم‌پور در پاسخ به این که با توجه به اشراف و تسلط بر مباحث حقوقی، چقدر در طراحی و پیشنهاد سرفصل موضوعات برنامه و انتخاب کارشناسان مشارکت دارد؟ افزود: با توجه به این که برنامه با مشارکت قوه قضاییه روی آنتن می‌رود، کارشناسان از سوی این قوه معرفی و در برنامه حضور می‌یابند اما برای بخشی که خود، اجرای آن را برعهده دارم، از خانم بهبودی خواستم تا وظیفه طرح سرفصل‌ها را به من واگذار کنند. ایشان هم لطف کردند و این انتخاب را در اختیار من قرار دارند. جا دارد از خانم بهبودی تشکر ویژه داشته باشم. به نظرم انتخاب فردی که حقوق خوانده است برای اجرای برنامه حقوقی کار نوآورانه‌ای از جانب ایشان بود.
 
«با اجازه» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی الهه بهبودی و رضا منتظری مقدم است که هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:40 روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.
 
 
www.seemorgh.com/culture
منبع: sima.jamejamonline.ir

حامد بهداد در کنسرت موسیقی همایون شجریان + تصویر
خبر تکذیب ازدواج رز رضوی و محمدرضا شریفی نیا!
مجری جنجالی، اموال شوهر سابقش را توقیف کرد!!
جیمز باند و غصه های زندگی اش
ستاره امین الهی و ابداع خط-مبلمان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه