دست خالی تکواندوکاران در روز دوم مسابقات - حذف هر سه نماینده ایران

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش رزمی:

دست خالی تکواندوکاران در روز دوم مسابقات - حذف هر سه نماینده ایران - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، نخستین دوره رقابتهای کسب امتیاز ورودی المپیک در سال جاری میلادی روز گذشته به میزبانی چین در "شوژو" آغاز شد که بعد از کسب مدال برنز سجاد مردانی در وزن 800+ کیلوگرم در روز نخست مسابقات، تیم ملی ایران سه نماینده در روز دوم داشت که هر سه به تکواندوکاران رقیب نتیجه را واگزارکرده و از دو مسابقات کنار رفتند.

هادی مستعان در وزن 58- کیلوگرم دور نخست استراحت داشت و سپس به مصاف "لوکاس گازمان" دارنده مدال برنز المپیک جوانان در سال 2010 از آرژانتین رفت. وی در راند طلایی نتیجه را به حریف واگذار کرد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

فرزاد عبداللهی نماینده ایران در وزن 80- کیلوگرم ایران در گام نخست مقابل "لینگ لانگ چین" از کشور میزبان با نتیجه 10 بر 8 پیروز شد. وی در مرحله دوم رو در روی "رنه لیزاراگا" از مکزیک قرار گرفت و مقابل این تکواندوکار مکزیکی که عنوان نایب قهرمانی جهان در سال 2013 را در اختیار دارد و نفر ششم رنکینگ المپیکی وزن سوم است، با نتیجه 8 بر 6 مغلوب شد.

ضمن اینکه مسعود حجی‌زواره دیگر تکواندوکار ایران در این وزن در نخستین مبارزه با "هنریکه مورا" از برزیل مبارزه کرد و با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید اما در مرحله دوم و در راند طلایی، نتیجه را به "آرون کوک" واگذار کرد تا سومین نماینده ایران نیز دست خالی از "شی‌هاپ چانگ" سوژو خارج شود.

فردا یکشنبه در آخرین روز این مسابقات محمد باقری‌معتمد و بهنام اسبقی رو در روی حریفانشان قرار می‌گیرند، تا پرونده اولین دوره مسابقات گرندپریکس بسته شود.

این دوره از مسابقات از روز گذشته با حضور 236 تکواندوکار از 57 کشور در چین آغاز شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه