روز خوب تیم‌های ورزشی کردستان در رقابت‌های کشوری

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، روز گذشته رقابت های لیگ های کشوری در دو بخش آقایان و خانم ها با حضور تیم های ورزشی از استان کردستان برگزار شد.

در جریان این رقابت ها هیئت بسکتبال کردستان در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشوری نماینده قزوین را در خانه شکست داد، در هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، تیم شهرداری کامیاران در مقابل تربیت نوین یزد به تساوی دست یافت و تیم بانوان شهرداری سنندج در رقابت های هندبال موفق به کسب پیروزی مقابل حریف خود شدند.

رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور در روز جمعه ۲۴ مهرماه آغاز شد و تیم های شرکت کننده دیدارهای خود را برگزار کردند. در گروه شمال که تیم هیئت بسکتبال کردستان حضور دارد در یک بازی حساس در مجموعه ورزشی آزادی سنندج میزبان تیم قدرتمند هفت الماس قزوین بود.

هیئت بسکتبال کردستان در اولین گام خود در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور با بهره بردن از بازیکنان تمام بومی در یک بازی حساب شده تیم هفت الماس که فصل گذشته از لیگ برتر سقوط کرده بود را از پیش رو بردارند.

این دیدار که تماشاچیان و علاقمندان سنندجی از نزدیک نظاره گر بازی بودند تیم هیئت بسکتبال کردستان موفق شد با هدایت هوشمندانه سیامک ویسی مربی با تجربه کردستان، نماینده قزوین را با نتیجه ۹۲ بر ۷۳ شکست دهد.

تیم هیئت بسکتبال کردستان در گروه شمال با تیم‌های آرارات تهران ، پارسا مشهد، مهرام تهران، هفت الماس قزوین، تیم ملی جوانان، کاله مازندران، هیئت بسکتبال قم و شیمیدر تهران هم گروه است.

تساوی تیم شهرداری کامیاران در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور

تیم شهرداری کامیاران در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، در روز جمعه ۲۴ مهر ماه در یزد به مصاف تیم تربیت نوین این شهر رفت.

نماینده فوتبال استان کردستان در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، اولین دیدار خود در فصل ۹۴ و ۹۵ به مصاف تربیت نوین یزد رفت و تساوی یک بر یک به کار خود پایان داد.

در این دیدار تیم شهرداری کامیاران در دقیقه ۵۰ بازی گل اول را از تیم حریف دریافت کرد و در ادامه بازیکنان شهرداری کامیاران با کار تیمی در دقیقه ۸۲ به گل دست یافتند که از سوی داور مسابقه خطا اعلام شد.

در ادامه این دیدار در وقت اضافه در دقیقه ۹۳ یاسر فیضی بازیکن با سابقه تیم شهرداری گل تساوی را به ثمر رساند و این بازی با تساوی یک بر یک پایان یافت.

تیم شهرداری کامیاران در گروه دوم این رقابت ها حضور دارد و با تیم‌های راهیان کرمانشاه، کارگر بنه‌گز، شهرداری ماهشهر، ماهان شوشتر، بادران تهران، کیمیا فرآیند تهران، پارس جنوبی جم، تربیت نوین یزد، شهرداری تبریز و شهرداری کامیاران هم گروه است.

پیروزی بانوان هندبالیست شهرداری سنندج در مصاف با حریف قمی

تیم شهرداری سنندج در هفته چهارم یازدهمین دوره رقابت های هندبال بانوان لیگ برتر باشگاه های کشور در روز پنجشنبه ۲۳ مهرماه مقابل تیم هدف پویان جوان قم به پیروزی رسید.

شاگردان نشمین شافعیان توانستند در یک بازی برتر با نتیجه ۲۲ بر ۱۶ حریف قمی خویش را از پیش رو بردارند و در هفته چهارم این رقابت ها نیز یک پیروزی دیگر را به نام خود ثبت کردند.

سمیرا علیرمایی، کژال امینی، مژگان قهرمانی، پریا فرجی، دنیا امانی، اسرا فتاحی کردستانی، اسرا زندی، شادی مریوانی، شقایق باپیری، شیدا ابوالقاسمی، حاتمه منبری، سیران احمدی، سیران رجبی نیا، شهلا آشتیانی، مبینا زمانی، ندا مرتضایی و دلنیا محمودی اعضای تیم شهرداری سنندج در این مسابقه بودند.

نماینده هندبال استان کردستان در گروه خود در جایگاه اول قرار دارد و در روز پنجشنبه هفتم آبان ماه در هفته پنجم رقابت های هندبال بانوان ها لیگ برتر باشگاه های کشور میهمان تیم شهید چمران لارستان خواهد بود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه