زماني:توافق نهايي بدون پرداخت جريمه‌ انجام شد

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

محمد زماني، مدير برنامه‌هاي محمدرضا خلعتبري مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس پس از چند جلسه متوالي با عجماني‌‌ها و توافق براي گرفتن برگه تسويه حساب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت:‌ با توجه به جلسات متوالي که با مسئولان بلندپايه باشگاه عجمان داشتيم بايد اعلام کنم که پول لازم به باشگاه عجمان پرداخت شد و ديگر پرسپوليس هيچ بدهي به اين باشگاه ندارد و پرونده خلعتبري با عجمان کاملا بسته شد.

وي افزود:‌اين پول توسط خود خلعتبري پرداخت و تسويه حساب شد و توافقات نهايي نيز بدون پرداخت هيچ گونه جريمه‌اي انجام شده است. اين بازيکن با توجه به دريافت فسخ قراردادش با عجمان و صحبت‌هايي که با باشگاه پرسپوليس انجام داده بود مي‌تواند تيم آينده خود را مشخص کند و هيچ خطري پرسپوليس و خلعتبري را ديگر تهديد نمي‌کند.

زماني در پاسخ سوالي که چه اتفاقي افتاد که جريمه‌ها بخشيده شد، گفت: اجازه بدهيد درباره موضوع بعدا حرف بزنيم اما طي جلسات متوالي و نشست‌‌هايي که داشتيم اين اتفاق افتاده و ديگر هيچ خطري پرسپوليس را تهديد نمي‌کند. همه چيز بين خلعتبري و عجمان در روزي که توافق‌نامه امضا شد، شفاف بود و خوشبختانه قرارداد اين بازيکن ايراني با باشگاه اماراتي انجام شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه