شگفتی بزرگ جام جهانی - ایتالیا با شکست لهستان راهی المپیک شد

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تیم ملی والیبال ایتالیا صبح امروز در آخرین بازی خود در جام جهانی ژاپن برابر لهستان، قهرمان جهان و صدرنشین این مسابقات به میدان رفت و با ارایه یک بازی قدرتمندانه پیروزی ۳ بر یک را رقم زد تا با خلق بزرگترین شگفتی جام جهانی بعنوان نخستین تیم راهی المپیک شود.

تیم ایتالیا که نیاز به پیروزی ۳ بر صفر یا ۳ بر یک در این مسابقه داشت بازی را قدرتمندانه آغاز کرد و ست نخست را ۲۶ بر ۲۴ برنده شد. لهستان ست دوم را ۲۵ بر ۲۲ برد تا به بازی برگردد اما انگیزه بالای زایتسف و هم تیمی‌هایش باعث شد ایتالیا دو ست بعدی را هم ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ برنده شود و این بازی مهیج را ۳ بر یک به سود خود خاتمه دهد و در روز پایانی با خلق شگفتی بزرگ جام راهی المپیک شود.

خوانتورنا، بازیکن سرشناس کوبایی که با تغییر تابعیت در این دوره از جام جهانی برای ایتالیا به میدان رفت و بازی‌های فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت در این بازی هم ۲۵ امتیاز کسب کرد و یک تنه در مهمترین بازی جام ایتالیا را برنده کرد تا به المپیک راه یابد. ایوان زایتسف روس تبار هم ۱۸ امتیاز بدست آورد. اشک های زایتسف بعد از این برد شگفت آور در داخل زمین جالب توجه بود.

بدین ترتیب لهستان باید منتظر بازی ظهر امروز آمریکا و آرژانتین بماند. در صورتی که آمریکا برنده شود قهرمان جام جهانی می شود و به همراه ایتالیا جواز المپیک را کسب می کند تا لهستان در روز پایانی سهمیه المپیک را از دست بدهد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه