عليزاده ، آشورزاده و هادي پور رقباي خود را شناختند

به گزارش جوان ایرانی، در ادامه اين مسابقات كه با حضور ٢٢٧ تكواندوكار از ٥٦ كشور در شهر بندري منچستر جريان دارد فردا شنبه تكواندوكاران ۳ وزن ۵۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان به ديدار رقباي خود مي روند كه كه از تيم ايران آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده و کیمیا علیزاده به روي شي هاپ چانگ خواهند رفت.

بر این اساس فرزان عاشورزاده، تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان، پس از یک دور استراحت باید با برنده دیدار تکواندوکاران کشورهای فرانسه و مصر رقابت کند. نمایندگان صربستان، الجزایر، آرژانتین و انگلیس نیز در پایین جدول عاشورزاده حضور دارند که فرزان با یکی از این نفرات در مرحله یک چهارم نهایی رقابت خواهد کرد.

اما آرمین هادی پور، دیگر نماینده کشورمان در این وزن که در گرندپریکس ترکیه در عین شایستگی از دور رقابت ها کنار رفت باید در آن سوی جدول در اولین مبارزه به مصاف "کارلوس ناوارو" از مکزیک برود.

نماینده مکزیکی ها که در رنکینگ نهم وزن اول المپیکی قرار دارد، برای حضور در فینال گرندپریکس ۲۰۱۵ باید در این رقابتها به مدال دست پیدا کند، تا به جمع ۸ تکواندوکار برتر رنکینگ راه پیدا کند و قطعا هادی پور کار سختی را برابر این نماینده مکزیک پیش رو دارد.

"ناوارو" مدال نقره گرندپریکس مسکو ۲۰۱۵ را با قبول شکست مقابل عاشورزاده بدست آورد.برنده دیدار کره جنوبی و ژاپن حریف بعدی هادی پور خواهد بود.عاشورزاده و هادی پور در صورت پیروزی مقابل رقبایشان در فینال وزن ۵۸- کیلوگرم به مصاف هم خواهند رفت.

همچنین در گروه زنان، کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان که در گرندپریکس ترکیه غایب بود، در نخستین مبارزه خود باید با "بنتا دیدیو" از سنگال رقابت کند و در صورت پیروزی، در یک مبارزه زود هنگام با "جید جونز" انگلیسی پیکار خواهد کرد.

قهرمان المپیک لندن ۲۰۱۲ که در این مسابقات چهارمین مبارزه خود را برابر کیمیای تکواندو پیش رو دارد تاکنون در سه مبارزه قبلی ۲ بار نتیجه را به علیزاده واگذار کرده است.

اين دوره از رقابتها كه امروز آغاز شده تا عصر يكشنبه ادامه خواهد داشت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه