غفور: بازیکنان تیم ملی مردان روزهای سخت هستند - مردم حمایت کنند

به گزارش جوان ایرانی، امیر غفور در باره شرایط تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: بعد از سفر طولانی و خسته کننده از آمریکا تا لهستان و مشکلات شرایط آب و هوایی و خواب، وقت زیادی برای آماده شدن نداریم و باید هر چه سریع‌تر آماده شویم.

وی با بیان اینکه متاسفانه برابر آمریکا نیز نتیجه خوبی نگرفتیم، گفت: هم خودمان و هم مردم ایران توقع دیگری داشتند و این کار را سخت تر می کند اما بازیکنان تیم ملی والیبال نشان دادند که مردهای روزهای سخت هستند.
ملی پوش والیبال ایران با اشاره حریف بعدی تیم ایران گفت: لهستان قهرمان جهان است که از سیستم‌های دفاعی خوبی در مسابقه استفاده می‌کند. دو جلسه آنالیز پیش رو داریم و حتما با نقاط ضعف و قوت این تیم آشنا خواهیم شد.

غفور در باره شروع بد تیم ملی والیبال در لیگ جهانی هر سال گفت:‌ طبیعی است تا تجربه‌های لازم را کسب نکنید، حرفه‌ای نمی‌شوید. سال گذشته نیز بد شروع کردیم و امسال هر چند ایرانیان و هواداران زیادی در سالن بازی با آمریکا بودند اما نتوانستیم دوباره شروع خوبی داشته باشیم، هر چند شرایط میزبانی به سود ایران بود.

وی در ادامه به شش مسابقه ابتدایی ایران در خارج از خانه اشاره کرد و گفت: مردم ایران صبور باشند و با یک یا دو باخت ناراحت نشوند. تیم ایران حرفه‌ای شده است و می‌تواند در ادامه راه موفق باشد به شرطی که مردم از این تیم حمایت کنند.

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ جهانی والیبال از ساعت 22:55 روز جمعه به مصاف لهستان، قهرمان جهان می‌رود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه