لک: اولویت اولم گیتی‌پسند است - با افتخاری در مورد همکاری با تیم ملی نشست داشتیم

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: لک: اولویت اولم گیتی‌پسند است/ با افتخاری در مورد همکاری با تیم ملی نشست داشتیم

سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: گزینه اول من برای فصل آینده، تیم گیتی‌پسند است و منتظرم که آنها تکلیف‌شان مشخص شود.


رضا لک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتخاب تیم آینده‌اش اظهار داشت: هنوز که هیچ تصمیمی نگرفتم. با دو سه جا صحبت کردیم منتها هنوز چیزی مشخص نشده است و فکر می‌کنم در هفته آینده وضعیتم مشخص شود.

وی ادامه داد: هم از تهران پیشنهاد دارم، هم از شهرستان و هم از تیم ملی. یکی از گزینه‌های خسوس برای همکاری در تیم ملی، من بوده‌ام. سال گذشته هم پنج - شش ماه با تیم ملی همکاری کردم و بعد از مسابقات کره‌جنوبی از آنها جدا شدم. در این مورد با آقای افتخاری نشستی داشتیم و صحبت کردیم ولی نه از سوی من و نه از سوی او، چیزی قطعی نشد و هر دو طرف ماندیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

مربی فصل گذشته تیم گیتی‌پسند تصریح کرد: گزینه اول من برای فصل آینده، تیم گیتی‌پسند است و منتظرم که آنها تکلیف‌شان مشخص شود. از سوی مدیریت باشگاه اعلام شده که من یکی از چهار - پنج گزینه مربیگری فصل بعدشان هستم و یکی دو بار هم در این رابطه با هم صحبت کردیم.

لک گفت: سال گذشته با توجه به اینکه هدف ما قهرمانی بود اما به مقام نایب‌قهرمانی رسیدیم، نه من راضی بودم و نه باشگاه، اما از نوع کار و تعامل با باشگاه راضی بودیم.

انتهای پیام/د


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه