نتایج مسابقات دوومیدانی جوانان آسیا

مسابقات دوومیدانی جوانان آسیا پیگیری شد.

نتایج مسابقات دوومیدانی جوانان آسیا - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، دونده جوان 110 متر با مانع ایران به فینال مسابقات قهرمانی آسیا راه یافت.

شانزدهیمن دوره مسابقات دوومیدانی جوانان آسیا در چین تایپه برگزار می‌شود که نمایندگان ایران در رشته‌های مختلف دوومیدانی مقابل حریفان خود قرار گرفته اند.

در ماده پرتاب چکش مردان، مصطفی خداوردی زاده شش پرتاب انجام داد که یکی از پرتا‌ب‌های او خطا بود و در بهترین رکوردش هم 58 متر و 37 سانتیمتر را به ثبت رساند تا در بین 12 شرکت کننده عنوان هشتمی را بدست آورد.

در این ماده اشرف الیسیفی از قطر با رکورد 79 متر و 71 سانتیمتر قهرمان شد. دیگر هموطن او احمد السیفی با 68 متر و 90 سانتیمتر نقره گرفت و عبدالرئوف موسوایو از تاجیکستان با 48 متر و 35 سانتیمتر به مدال برنز دست یافت.

همچنین مرحله مقدماتی دوی 100 متر مردان در سه گروه برگزار شد که محمدحسین ابارقی در گروه اول این رقابت‌ها بین هشت دونده با ثبت زمان 10 ثانیه و 68 صدم ثانیه دوم شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

سپهر اسدی دیگر نماینده ایران که در گروه دوم این رقابت‌ها حضور داشت زمان 10 ثانیه و 43 صدم ثانیه را ثبت کرد و در رتبه نخست گروه خود قرار گرفت و به نیمه نهایی رسید.

سینا روحانی معید، دونده 400 متر ایران هم در مرحله مقدماتی این ماده در گروه نخست حضور داشت که زمان 47 ثانیه و 31 صدم ثانیه سوم شد و به عنوان دونده ذخیره به مرحله نیمه نهایی راه یافت. فینال این ماده امروز ساعت 15:40 به وقت چین تایپه برگزار می‌شود.

در مرحله مقدماتی رشته 110 متر با مانع هم محمد امین بارزی قمصری در گروه دوم مسابقه داد که با زمان 13 ثانیه و 80 صدم ثانیه اول شد و به مرحله فینال راه یافت. فینال این رشته نیز روز شنبه ساعت 16 به وقت محلی برگزار می‌شود.

همچنین در رشته 10 هزار متر پیاده روی مردان حامد غلامی با هفت دونده دیگر مسابقه داد که با ثبت زمان 55 دقیقه‌ و 12 ثانیه و 42 صدم ثانیه نفر آخر شد.

در این ماده دونده‌ای از ژاپن با ثبت رکورد 44 دقیقه‌ و هشت ثانیه و 25 صدم ثانیه قهرمان شد و دو دونده از چین تایپه مدال‌های نقره و برنز گرفتند.

در رشته پرتاب وزنه‌ بانوان هم فاطمه خیاطی نماینده ایران در این مسابقات بود که بین هشت شرکت کننده در شش پرتاب خود بهترین رکوردش 12 متر و 99 سانتیمتر بود که در نهایت هشتم شد.

این رقابت‌ها در ماده‌های مختلف عصر امروز پیگیری می‌شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه