نرفتن به جام جهانی بزرگترین اشتباه بود - مردم را با نتایج تکواندو خوشحال می‌کنیم

نرفتن به جام جهانی بزرگترین اشتباه بود - مردم را با نتایج تکواندو خوشحال می‌کنیم - تصویر 1

بیژن مغانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت تکواندوکاران ایران پیش از حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی، ضمن بیان مطلب فوق افزود: نفراتی که در اردو هستند، به دلیل حضور در تمرینات مستمر و همچنین مسابقات بین‌المللی، همواره در آمادگی مناسبی قرار دارند و در تلاش هستیم تا با تقویت روحی و روانی ملی‌پوشان، در بهترین شرایط راهی اینچئون شویم.

وی به مرحله سوم مسابقات کسب سهمیه المپیک هم اشاره کرد و افزود: دو هفته بعد از بازی‌های آسیایی باید به منچستر رفته و در این مسابقات مهم شرکت کنیم. تعدد مسابقاتی که باید تیم ملی در آنها شرکت کرد، به قدری است که گویی در لیگ جهانی حاضر هستیم و هر چند وقت یکبار باید در یک دوره مسابقات سطح بالا به میدان رفته و امتیاز کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو ایران اضافه کرد: همزمان با مرحله نهایی رقابتهای جایزه بزرگ در مکزیک، جام جهانی نیز در این کشور برگزار می‌شود که باید در این رویداد مهم نیز شرکت کنیم چرا که برای کسب سهمیه ورودی المپیک به امتیازات هر رویداد مهمی که از سوی فدراسیون جهانی برگزار می‌شود، نیاز داریم.

مغانلو ادامه داد: تکواندوکاران ایران به دلیل حضور مستمر در رقابتهای لیگ با چنین مسابقات فشرده‌ای آشنا هستند و این کار را برای آماده‌سازی نفرات آسان می‌کند، به دلیل تعدد مسابقات، بدن‌ها به اوج آمادگی نخواهد رسید و ملی پوشان همیشه در سطح آمادگی مطلوبی قراردارند.

وی در خصوص حضور در بازی‌های آسیایی هم اظهار کرد: ما دو رویداد قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی را پیک کاری خود قرارداده و با بهترین شرایط راهی اینچئون خواهیم شد. مطمئن هستم اعضای تیم ملی تکواندو برای کسب موفقیت و اتفخار چون گذشته هرچه در توان دارند به کار خواهند گرفت و تکواندو بازهم با مدال‌های خود، مردم را خوشحال خواهند کرد.

سرمربی تیم تکواندو در پایان گفت: تیمی که راهی اینچئون می‌شود نسبت به چهار سال قبل و بازیهای 2010 گوانگجو با 5 تغییر مواجه شده ولی انگیزه و میل به پیروزی باعث شده بتوانیم به کسب نتیجه‌ای مطلوب امیدواری زیادی داشته باشیم.

به گزارش جوان ایرانی، تیم ملی تکواندو سوم مهرماه برای حضور در بازیهای آسیایی راهی اینچئون می‌شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه