نوروزی: در سال کسب سهمیه المپیک نباید به کشتی‌گیران فشار بیاورند

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

امید نوروزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با آخرین شرایط تمرینی خود اظهار داشت: وضعیتم بد نیست و تمرینات خوبی را انجام می‌دهم. البته فشار تمرینات زیاد است اما باید در چند اردوی دیگر نیز حاضر شویم تا به شرایط آرمانی برسیم.

وی افزود: من اکنون در اختیار کادرفنی هستم و هر کجا که صلاح بدانند روی تشک خواهم رفت. احد پازاج و حسن بابک در تمرینات و اردوها حضور دارند و خوشبختانه وضعیت خوبی را شاهد هستیم.

دارنده مدال طلای وزن 60 کیلوگرم مسابقات المپیک و جهانی در ارتباط با اینکه بیشتر دوست دارد راهی مسابقات جهانی شود یا در بازی‌های آسیایی حضور پیدا کند، خاطرنشان کرد: کادرفنی هر تصمیمی اتخاذ کند ما نیز اجرایش می‌کنیم اما من دوست دارم در هر 2 پیکار حاضر شوم تا برای ایران افتخارآفرین باشم.

نوروزی در خصوص مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی نیز عنوان کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی بسیار خوب است اما امسال مسابقات در فرصت و زمان مناسبی برگزار نشد اما امیدوارم در سال‌های آینده با برنامه‌ریزی مناسب تر و با نظم بهتری برگزار شود. البته دلیل اصلی عدم برگزاری مسابقات در زمان مناسب برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی بود و در مجموع امسال برای کشتی سال پرترافیکی است و امیدوارم فاصله مسابقات انتخابی تا مسابقات جهانی از این پس بیشتر شود.

فرنگی‌کار وزن 66 کیلوگرم کشورمان گفت: سال آینده سال کسب سهمیه المپیک است و باید فاصله مناسبی بین مسابقات انتخابی و جهانی باشد تا بتوانیم بدون فشار با شرایط مناسبی راهی مسابقات شویم.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه