وزنه برداری گلستان به دنبال مدال های فراملی است

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

آرش رضایانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در چهار سال گذشته وزنه برداران استان را در سطح کشور مطرح کردیم و موفق به کسب ۵۲ مدال رنگارنگ کشوری شدیم تا گلستان با کمترین بودجه و امکانات، بین ۱۰ هیئت برتر کشور قرار بگیرد.

وی افزود: در چهار سال پیش رو برنامه هیئت وزنه برداری گلستان، راهیابی وزنه برداران استان به تیم ملی، حضور در رقابت های آسیایی و جهانی و افتخارآفرینی است و در این مسیر، اهالی وزنه برداری استان باید برای پیشرفت این رشته تلاش کنند.

رئیس هیئت وزنه برداری گلستان ادامه داد: زمانی فقط ۳۰ وزنه بردار در گلستان داشتیم و اکنون برای یک رقابت استانی در رده های پایه، حدود ۷۰ وزنه بردار شرکت می کنند و ایمان فروت نیا از گلستان نیز در اردوی تیم ملی جوانان حضور خواهد داشت.

رضایانی با بیان اینکه با حضور مرادی در راس فدراسیون، تحول بزرگی در وزنه برداری کشور ایجاد شده، تصریح کرد: از فدراسیون می خواهم تا تجهیزات کاملی در اختیار هیئت وزنه برداری گلستان قرار دهد و یک دوره مسابقات بین المللی را به میزبانی گلستان برگزار کنیم.

وی یادآور شد: رقابت های وزنه برداری نونهالان ۱۰ تا ۱۲ سال کشور، آبان ماه در گرگان برگزار می شود و برای تعیین تاریخ دقیق باید با آموزش و پرورش هماهنگ شود و فدراسیون نیز هزینه های عوامل اجرایی و تغذیه ورزشکاران را تقبل کرده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه