پله: ‌من هم مصدوم شدم - امیدوارم بدون نیمار برزیل مثل زمان من قهرمان جهان شود

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: پله: ‌من هم مصدوم شدم/ امیدوارم بدون نیمار برزیل مثل زمان من قهرمان جهان شود

چهره‌ اسطوره‌ای فوتبال برزیل و جهان از مصدومیت نیمار ابراز تاسف کرد و آن را شبیه به آسیب‌دیدگی تلخ دوران جوانی خود دانست.


به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس پله ساعاتی پس از انجام بازی برزیل و کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی نسبت به مصدومیت نیمار واکنش نشان داد.

وی وقتی دید در بازی بامداد شنبه (امروز) بر اثر خشونت حریف، مهره کمر ستاره تیم کشورش دچار شکستگی شد،‌ اظهار داشت: نیمار در باشگاه سانتوز یعنی جایی که من حضور داشتم، رشد کرد. وقتی می‌بینم ادامه مسابقات جام جهانی را به خاطر مصدومیتش‌ از دست داده، دلم به درد می‌آید. امیدوارم در غیابش تیم ملی به مقام قهرمانی برسد.

پله که خود در جام جهانی 1962 شیلی به شدت مصدوم شد اما شاهد افتخارآفرینی و کسب مقام قهرمانی هم‌تیمی‌هایش بود، افزود: من خودم هم در جام جهانی 1962 شدید مصدوم شدم. از این رو ادامه مسابقات را از دست دادم اما خدا کمک کرد برزیل با اقتدار به کارش ادامه دهد تا اینکه قهرمان شد. امیدوارم همین اتفاق باز تکرار شود و ما امسال شاهد قهرمانی در جام جهانی باشیم.

پیکارهای جام جهانی 2014 از تاریخ 23 خرداد با مصاف برزیل و کرواسی آغاز شد و تا 22 تیرماه با انجام دیدار نهایی ادامه خواهد یافت.

برای دیدن اخبار جام جهانی اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/ن


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه