پنالتی، شیرازه تیم ما را از هم پاشید - جبران می‌کنیم

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا شیردل عصر امروز پس از شکست تیمش مقابل فولاد یزد در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط این مسابقه و عملکرد تیمش در این بازی اظهار داشت: ما در آغاز مسابقه، شرایط خوبی داشتیم و بازی را با شرایط مناسبی آغاز کردیم اما از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم.

وی افزود: پس از آن، تیم گیتی‌پسند اصفهان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و با استفاده از توپ‌های بلند، تلاش برای گلزنی داشت اما رفته رفته اعلام پنالتی به سود گیتی‌پسند، شیرازه تیم ما را از هم پاشاند.

سرمربی سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد با اشاره به عملکرد تیم اصفهانی در نیمه دوم مسابقه تصریح کرد: گیتی‌پسند در نیمه دوم مسابقه تلاش کرد که با کنترل بازی، نتیجه را حفظ کند.

وی بیان داشت: این تیم در نهایت به هدف خود دست پیدا کرد و توانست با کسب سه امتیاز این مسابقه، پیروزی را ازآن خود کند که باید به خاطر این پیروزی به شاگردان طروسیان تبریک بگویم.

شیردل با اشاره به دیدار آینده این تیم مقابل آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: ما در این بازی کار سختی در پیش داریم اما تلاش می‌کنیم که با استفاده از امتیاز میزبانی، این باخت را جبران کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه