پیشنهاد سرمربیگری تیم جواهری گنبد را نپذیرفتم

بای محمد دوجی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از اعلام آمادگی تیم جواهری گنبد برای حضور در لیگ برتر والیبال، مسئولان این تیم صحبت هایی با من انجام دادند، اما با شرایط موجود تمایلی برای سرمربیگری این تیم در لیگ برتر والیبال ندارم.

وی افزود: کمتر از ۱۰ روز تا آغاز لیگ برتر والیبال باقی مانده و مسئولان تیم جواهری نیز تصمیم گرفته اند فقط با بازیکنان بومی در مسابقات شرکت کنند، اما بازیکنان بومی سطح بالا مانند فرهاد قائمی، میکائیل تاجر، ادریس دانشفر، حمید چوگان و ... با تیم های دیگر قرار داد بسته اند.

وی ادامه داد: در لیستی که برای جذب بازیکنان تهیه شده نیز متین تکاور و فرهاد یلمه با تیم های دسته اولی قرارداد بسته اند و وضعیت رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر نیز هنوز از سوی فدراسیون والیبال مشخص نشده است.

سرمربی فصل گذشته تیم بازرگانی جواهری گنبد تصریح کرد: با این وجود مسئولان تیم و هواداران والیبال گنبد، فشار زیادی برای پذیرفتن هدایت تیم جواهری به من می آورند، اما مردم گنبد انتظار دارند و با این تیم نمی شود انتظارات آنها را برآورده کرد.

دوجی یادآور شد: تمرینات تیم جواهری گنبد از دیروز زیر نظر مجید آزمون آغاز شده و به عقیده من تیمداری گنبد در لیگ برتر به سود والیبال این شهرستان خواهد بود، زیرا گنبد همواره در سطح نخست والیبال کشور حضور داشته است.

گفتنی است؛ فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال کشور با حضور ۱۲ تیم از ۲۹ مهر آغاز می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه