” کریستیانو رونالدو ” یکی از نام های جنجالی در دنیای فوتبال است. او علاوه بر شهرت در مستطیل سبز بخاطر زندگی عاشقانه اش نیز حواشی زیادی را پیرامون خود دارد. بعد از رابطه ناکام او با یک دختر ۱۸ ساله که حاصل آن تنها فرزند این فوتبالیست مشهور است وی با یک مدل سرشناس اوکراینی وارد رابطه عاطفی شد. این رابطه تا آنجا پیش رفت که ” کریس رونالدو ” بعد از دریافت کفش طلایی بهترین بازیکن مرد سال ۲۰۱۴ در سخنرانی اش از “ایرانا شایک” با عنوان همسرش یاد کرد و شایعاتی پیرامون ازدواج این دو بعد از مسابقات جام ...

چهره بدون آرایش همسر فوتبالیست مشهور +تصاویر

 

” کریستیانو رونالدو ” یکی از نام های جنجالی در دنیای فوتبال است. او علاوه بر شهرت در مستطیل سبز بخاطر زندگی عاشقانه اش نیز حواشی زیادی را پیرامون خود دارد. بعد از رابطه ناکام او با یک دختر ۱۸ ساله که حاصل آن تنها فرزند این فوتبالیست مشهور است وی با یک مدل سرشناس اوکراینی وارد رابطه عاطفی شد.

این رابطه تا آنجا پیش رفت که ” کریس رونالدو ” بعد از دریافت کفش طلایی بهترین بازیکن مرد سال ۲۰۱۴ در سخنرانی اش از “ایرانا شایک” با عنوان همسرش یاد کرد و شایعاتی پیرامون ازدواج این دو بعد از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ به گوش می رسید اما هنوز کاملا مشخص نیست آنها رسما ازدواج کرده اند یا خیر.

 

1-Bedone Arayesh[Fun.KamyabOnline.com]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه