گزارش تمرين اردوي سپاهان در ترکيه

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

تیم فوتبال سپاهان این روزها در ترکیه اردوی آماده‌سازی‌اش را برای حضور در لیگ برتر چهاردهم سپری می‌کند. این تیم در این اردو تاکنون دو بازی تدارکاتی انجام داده که در اولین بازی مقابل آرسنال روسیه به برتری رسیدند و در دومین دیدار مقابل گلوریای رومانی به تساوی دست یافتند.

* با توجه به بازی دیروز سپاهان مقابل گلوریای رومانی امروز صبح بازیکنان این تیم به ریکاوری پرداختند و تمرین بعد از ظهر امروز سپاهانی‌ها تعطیل است تا بازیکنان خستگی ناشی از بازی دیروز را از تن به در کنند.

* با توجه به تعطیلی تمرین امروز عصر سپاهان بازیکنان این تیم اجازه دارند برای گردش در شهر و خرید از مراکز تجاری اردوی تیم را ترک کنند.

* نیک‌فر رئیس هیأت مدیره باشگاه سپاهان امروز در ترکیه به اردوی این تیم اضافه شد. همچنین قرار است خلیلیان مدیرعامل سپاهان هم فردا به سپاهانی‌ها اضافه شود.

* تیم فوتبال سپاهان در آخرین دیدار تدارکاتی‌اش در اردوی ترکیه روز سه شنبه به دیدار تیمی از سوپرلیگ ارمنستان خواهد رفت.

* تیم فوتبال سپاهان در شهر بولو که در 200 کیلومتری آنکارا قرار دارد اردو زده و بازیکنان این تیم در هتل کورو اقامت دارند.

* دو زمین تمرینی فوتبال، سالن بدنسازی و استخر این هتل به صورت کامل در اختیار اعضای تیم فوتبال سپاهان است و آنها از این فضای ورزشی استفاده می‌کنند.

* تمرینات تیم فوتبال سپاهان این روزها شاداب و پرنشاط زیر نظر کادر فنی برگزار می‌شود. زلاتکو کرانچار از وضعیت بازیکنان این تیم در این اردو رضایت کامل دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه