گسول: مطمئنم تیم‌ ملی بسکتبال ایران بازیکنان مستعدی دارد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، پائو گسول،‌ سال‌هاست به تیم ملی بسکتبال اسپانیا کمک می‌کند تا یکی از بهترین تیم‌های دنیا باشد. تیم ملی اسپانیا با حضور گسول به مقام قهرمانی جهان در سال 2006، دو قهرمانی متوالی اروپا در سال‌های 2009 و 2011 و دو مدال نقره متوالی المپیک‌های 2008 پکن و 2012 لندن رسیده و بعد از آمریکا، دومین تیم رنکینگ فدراسیون جهانی بسکتبال است.

سنتر تیم ملی بسکتبال اسپانیا با وجودی که به پایان دوران بازی خود نزدیک می‌شود اما همچنان یکی از پایه‌های مستحکم این تیم در جام جهانی 2014 به میزبانی ماتادورها به حساب می‌آید.

گسول که فصل دشواری را با لس آنجلس لیکرز در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا پشت سر گذاشت،‌ مصمم است تا تیم ملی کشورش را در حالی که میزبان جام جهانی است، برای دومین بار قهرمان جهان کند. اسپانیا در گروه A مسابقات با برزیل، اسپانیا، صربستان، فرانسه، ایران و مصر همگروه است.

گسول: مطمئنم تیم‌ ملی بسکتبال ایران بازیکنان مستعدی دارد - تصویر 1

بازیکن 34 ساله تیم ملی اسپانیا در این خصوص اظهار داشت: گروه بسیار سختی داریم. ما فرانسه و صربستان را خیلی خوب می‌شناسیم، چون در مسابقات قهرمانی اروپا بارها با هم بازی کرده‌ایم. برزیل هم تیم بزرگی است که در چند سال گذشته، پیشرفت زیادی کرده است. برزیلی‌ها در المپیک 2012 نشان دادند که توانایی‌های زیادی دارند. من همچنین مطمئنم که تیم‌های ملی ایران و مصر، بازیکنان مستعدی دارند. تمام مسابقات ما سخت است و باید مقابل همه حریفان خود با قدرت کامل به میدان برویم.

هواداران تیم ملی اسپانیا از پائو گسول و یارانش توقع قهرمانی دارند. وی با تأکید بر این موضوع ا��زود: ما تلاش می‌کنیم تا قهرمان شویم. قهرمانی در جام جهانی آن هم در خانه، یک رؤیاست که به واقعیت تبدیل خواهد شد اما قبل از هر رؤیایی باید تک تک حریفان خود را شکست دهیم. ما بلند پروازی‌های زیادی در سر داریم ولی باید مرحله به مرحله پیش برویم.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه