یعقوبی و عمیدی به نیمه نهایی صعود کردند - مردانی حذف شد

به گزارش خبرنگار مهر ، در ادامه اين رقابتها كه در منچستر جريان دارد ابوالفضل یعقوبی در وزن ۶۸- کیلوگرم و در مرحله نیمه نهایی برابر «جواد آچاپ» نفر اول جهان در سال ۲۰۱۵ و رنکنیگ المپیکی از بلژیک ۵بر۴ صاحب پیروزی شد و به نیمه نهایی صعود کرد. یعقوبی در مسابقات جهانی به این بلژیکی باخته بود.

وی که مدال برنز خود را تا کنون قطعی کرده است دور نخست ۱۲ بر یک «مایکل هاروی" از انگلیس را شکست داد و سپس ١٦ بر ٦ «مارتين استامپر» ديگر نماينده انگلستان را شكست داد.در همین وزن بهنام اسبقي پس از پیروزی ۱۰ بر ۲ مقابل «توماس افوزنیکو» از استرالیا در دومين مبارزه خود برابر « کیمهون» كره اي نتيجه را واگذار و از دور رقابتها كنار رفت.

در وزن ۸۷+ کیلوگرم سجاد مردانی با دو پیروزی مقابل «مارتین سیو» از آرژانتین و «مولفتا» قهرمان المپيك از ايتاليا به یک چهارم نهایی راه يافته و برای صعود به نیمه نهایی به مصاف «دیمیتری شوکین» قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان رفت و ۱۰ بر۵ نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.

در همین وزن امید عمیدی دیگر نماینده کشورمان در اولین دیدار «والکر وودزیچ» آلمانی را ٤ بر دو شكست داد و به دور دوم رفت. وی در دومین مبارزه خود ۱۳ بر ۸ «ماهاما چو» از انگلیس را شکست داد. عمیدی برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی ۱۴ بر ۷ «رادیک عیسی اوف» قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان از آذربایجان را شکست داد. وی در برای صعود به بازی نهایی «دیمیتری شوکین» که موفق به حذف مردانی شده ، را پیش رو دارد.

این مسابقات در منچستر ادامه دارد و در سنگین وزن عمیدی و مردانی باید با رقبای خود دیدار کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه