یواخیم لوو: این پروژه را 10 سال پیش شروع کردیم - آلمان بهترین تیم این دوره بود

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

یواخیم لوو: این پروژه را 10 سال پیش شروع کردیم - آلمان بهترین تیم این دوره بود - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان که تیمش با تک گل پیروزی بخش دقیقه 113 ماریو گوتزه از سد آرژانتین گذشت و قهرمان جام جهانی شد در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: این پروژه را 10 سال پیش شروع کردیم و اتفاقی که امشب رخ داد حاصل سال ها کار سخت و دشوار بود که با یورگن کلینزمن شروع شد. ما پیشرفت خوبی داشتیم، به کارمان اعتقاد داشتیم و تلاش زیادی کردیم. این بازیکنان شایسته چنین افتخاری هستند.

لوو در ادامه افزود: ما همیشه خوب فوتبال بازی کردیم و به نظر من در این دوره جام جهانی در برزیل ما بهترین عملکرد و بهترین نمایش ها را در این 7 بازی داشتیم. هیچ تیمی به اندازه ما زیبا و خوب بازی نکرد. بازیکنانم روحیه تیمی شان را هم بازی به بازی افزایش دادند که این یک دستاورد فوق العاده است.

دیدار فینال جام جهانی 2014 برزیل یکشنبه شب در ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو بین دو تیم آلمان و آرژانتین برگزار شد که تیم ملی فوتبال آلمان با تک گل دقیقه 113 ماریو گوتزه موفق شد حریف خود را شکست دهد و برای چهارمین بار قهرمان جام جهانی شود.

در دیدار رده بندی نیز پیش از این تیم ملی هلند با نتیجه 3 بر صفر از سد برزیل میزبان گذشته بود و عنوان سومی را از آن خود کرده بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه